5 грудня - Всесвітній день волонтера

Дата: 05.12.2021 17:02

Фото без опису

5 грудня у світі відзначається один з міжнародних днів ООН, присвячений людям, що займаються волонтерством – Міжнародний день волонтерів. Це свято кожного, хто за велінням серця та покликом душі безкорисливими вчинками укріплює людську віру в ідеали добра й справедливості.

Волонтерство є одним з найбільш почесних занять у будь-якому суспільстві та у будь-який час. Волонтери приносять користь людям своєю альтруїстичною та гуманістичною позицією, готовністю прийти на допомогу ближньому у скрутний час, бажанням змінювати свою країну та світ на краще,

Так, кожного року у світі у волонтерській діяльності беруть участь понад 100 млн осіб, і з 1985 року щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера.

Волонтер – людина доброї волі, яка добровільно, безкорисно діє на благо суспільства шляхом надання волонтерської допомоги (безоплатних робіт і послуг) та базується на принципах законності, гуманності, рівності, неприбутковості.

Завдяки праці волонтерів зла стає менше в світі, хворі, самотні, незахищені люди отримують опіку і тепло добрих сердець.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі.