Сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією

Дата: 09.12.2021 15:35

Фото без опису

Саме в цей день, 9 грудня 2003 року була підписанана Конвенція ООН проти корупції – перший глобальний юридично значимий документ, що спрямований на запобігання корупції.

Україна ратифікувала угоду 18 жовтня 2006 року, взявши на себе міжнародні зобов’язання в частині удосконалення антикорупційного законодавства та приведення його до вимог міжнародних стандартів, забезпечення прозорості в державному управлінні, посилення відповідальності за корупційні правопорушення та сприяння активній участі громадянського суспільства у запобіганні корупції та боротьбі з нею.

Доброчесність та відкритість є базовими у запобіганні корупції.

На офіційному сайті сільської ради постійно висвітлюється інформація про зміни в антикорупційному законодавстві, методичні рекомендації Національного агентства з питань запобігання корупції, агітаційний матеріал щодо попередження корупції, інформація про можливість повідомлення про виявлені факти корупційних правопорушень чи правопорушень, пов’язаних з корупцією, а також інформація про проведені заходи щодо запобігання корупції.

Подолати корупцію можливо тільки завдяки консолідації всього суспільства та налагодження системи протидії.

Кожен з нас робить свій вклад в успішне та доброчесне суспільство.