Добра справа продовжується. Підтримка сімей завжди була пріоритетною для держави

Дата: 31.12.2021 08:47

В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, які тією чи іншою мірою надаються державними та громадськими організаціями.

Допомога сім’ям, де опікунами неповнолітніх дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування є люди пенсійного віку -це один з напрямків роботи Благодійного фонду « Зростай в родині». Завдяки плідній співпраці з координатором проекту «Підтримка родини» в Сумській області Ксенії Гриник, починаючи з липня місяця вже шість сімей Новослобідської громади постійно отримують допомогу у вигляді продуктових наборів. Велика вдячність Благодійному фонду « Зростай в родині» від імені всіх сімей за вкрай важливу допомогу. Дякуємо Вам за проявлене чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. З наступаючими Новорічними святами Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.