НА СУМЩИНІ СЬОГОДНІ ОСОБЛИВО ВАЖЛИВО ЩЕПИТИ ПРОТИ COVID-19 ЛЮДЕЙ ВІКОМ 60+

Дата: 04.01.2022 10:57

Як повідомив під час відеоселекторної наради під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олени БОЙКО головний санітарний лікар області Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ, наступний пік захворюваності на COVID-19 слід очікувати вже в лютому і необхідно підготуватися, щоб якомога більше жителів громад були вакциновані.

А особливо люди віком 60+, які мають супутні хвороби і важче переносять коронавірус.

Заслухавши керівників районів та громад, Олена Бойко наголосила, що центри та пункти вакцинації у громадах мають працювати і у вихідні. Крім того, мобільні бригади та лікарі мають проводити подворовий обхід і розповідати літнім людям про необхідність щеплення проти COVID-19.

«Вакцинація сьогодні – єдиний спосіб захиститися від коронавірусу. Адже доведено, що щеплені пацієнти набагато рідше хворіють у тяжкій формі та помирають. Тому я прошу керівників громад зробити все необхідно, щоб жителі області, а особливо літні люди були вакциновані», – підкреслила Олена Бойко.

Довідково. Станом на сьогодні в області зроблено всього 823478 щеплень. Щепилась  425861 особа  (47,97% дорослого населення), у тому числі 397548 пацієнтів  (44,78 % дорослого населення) – двома дозами .

Охоплення щепленнями осіб старше 60 років – 45,4%, у тому числі двома  дозами – 42,85%