АТ "Сумигаз"- ви запитували - ми відповідаємо

Дата: 19.01.2022 10:43

Возможно, это изображение (в помещении и текст «р?? сумигаз який мнмальний платж за доставку газу в 2022 роц»)

Який мінімальний платіж за розподіл газу діє в 2022 році?

Цей платіж залежить від газового обладнання, запроектованого в будинку споживача, та розрахований державним регулятором - НКРЕКП.

Якщо клієнт користується тільки газовою плитою, його мінімальна замовлена потужність встановлена регулятором на рівні 39 куб. м на рік. Тобто, впродовж року він має сплатити за доставку не менше 39 куб. м газу. Так само для клієнтів, які користуються газовою плитою та колонкою. Для таких споживачів - 126 куб. м газу на рік. Хто використовує ще й газовий котел для опалення – має мінімальний платіж, виходячи з річного об’єму - 314 куб. м.

Для клієнтів АТ "Сумигаз" мінімальний місячний платіж за доставку газу в 2022 році складає:

???? запроектована лише газова плита: 39 куб. м на рік = 5,226 грн. на місяць

???? запроектовані газова плита і колонка: 126 куб. м на рік = 16,884 грн. на місяць

???? запроектовано газовий опалювальний прилад: 314 куб. м на рік = 42,076 грн. на місяць

Чому ми платимо за доставку газу, якщо газом не користувалися?

Якщо ви приєднані до газової мережі, газовики мають підтримувати достатній тиск в мережі, щоби клієнти могли користуватись газом у будь-який час. Незалежно від того, користуєтесь ви газом чи ні, газовики проводять для вас комплекс робіт, пов’язаних з постійними витратами: закупівля технологічного газу, що наповнює мережу, ремонти мереж та обладнання на них. Суттєва частина плати за розподіл газу спрямовується на роботу аварійно-диспетчерської служби 104, яка в режимі 24/7 захищає здоров’я, життя і безпеку усіх користувачів газу.