Сьогодні заступник сільського голови Олексій ШИБАЄВ та працівники сільської ради, які реалізують заходи щодо соціального захисту населення долучились до інформаційної зустрічі

Дата: 27.01.2022 08:52

з нагоди нової співпраці та запуску проєкту "Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» для територіальних громад у Сумській області. Проєкт впроваджується МБФ "Карітас України" за підтримки Європейського Союзу та Уряду Федеративної Республіки Німеччини в рамках Програми "Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України". Представники проєкту ознайомили учасників з темами та графіками проведення тренінгів, які заплановані в рамках реалізації проекту, надали конкретні та змістовні відповіді на запитання. Сподіваємось, що участь у проєкті дозволить розширити перелік та покращити якість надання соціальних послуг в нашій громаді.