З метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень в дитячому середовищі 26 – 27 січня Службою у справах дітей сільської ради

Дата: 31.01.2022 09:03

спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг» та старостами здійснено черговий рейд на території старостинських округів. У ході рейдів було відвідано 10 сімей, діти яких перебувають на обліку у службі, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом фахівця з соціальної роботи. З батьками було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу а саме: заборони залишати дітей без нагляду, належного харчування, навчання, медичного догляду, безпечного поводження в побуті, дотримання правил поведінки на водоймах, безпечності користування соціальними мережами, недопущення зловживання спиртними напоями. Батькам наголошено на належному виконанні своїх батьківських обов'язків та попереджено про наслідки безвідповідального батьківства.

Шановні батьки! Приділяйте більше уваги своїм дітям, цікавтеся їх дозвіллям, контролюйте онлайн – спілкування своїх дітей.

А подібні рейди будуть і надалі продовжуватись на території сільської ради із залученням працівників правоохоронних органів.