Питання, що стосуються трудового законодавства

Дата: 01.02.2022 10:41

Фото без опису

На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко від 24.12.2021 № 38421/9/1-21 доводимо до відома, що Міністерством економіки України спільно з Державною службою України з питань праці на виконання рішення Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) від 05.08.2021 створено інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати.

Інструкція для подання інформації про заборгованість із заробітної плати на Порталі електронних сервисів Мінекономіки

Керівниками підприємств (установ, організацій), що належать до сфери управління, розташовані на території Новослобідської СТГ та мають заборгованість із виплати заробітної плати, забезпечити регулярне надання інформації про її наявність на Порталі електронних сервісів Мінекономіки (https://my.gov.ua/).