Дата: 11.02.2022 11:30

07-10 лютого 2022 року головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи проходила навчання в Сумському регіональному центрі підвищення кваліфікації за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Корпоративна культура як засіб підвищення ефективності діяльності органу публічної влади» (дистанційно).
   Під час навчання головний спеціаліст оволоділа теоретичними знаннями з питань організації корпоративної культури та використання корпоративної культури для зміцнення іміджу організації.
    У ході навчання  розглянути такі теми:

• сутність,моделі та структура корпоративної культури;
  • засоби формування корпоративної культури і принципи її підтримки;
  • механізми створення корпоративної культури.

Навчання проводили викладачі-практики: ТРОІЦЬКА Марина Євгенівна, старший викладач кафедри психології Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти та МИРОСЛАВСЬКА Валентина Володимирівна, практичний психолог універсальної клініки ЮНІКАМ, член Всеукраїнської спілки психотерапевтів.
   Після успішного складання комп’ютерного онлайн-тестування по закінченню навчання отримано сертифікат про підвищення кваліфікації.