Програмою прихисток на території громади скористалися 28 внутрішньо-переміщених осіб

Дата: 17.08.2022 16:00

Фото без опису

Станом  на 15.08.2022 року на території Новослобідської громади проживають 57 внутрішньо переміщених осіб ( 33 родини).

В липні місяці програмою «Прихисток» скористалися 3 особи. Були задіяні 3 житлові обєкти, власники яких отримали компенсацію витрат за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб з державного бюджету або  благодійних організацій на загальну суму 1 373,61 грн.

Всього з 24.02.2022 року програмою «Прихисток» на території громади скористалось 28 внутрішньо переміщених осіб, в 10 задіяних житлових обєктах, власники яких  отримали компенсацію в сумі  16 409,47 грн.

Вкотре нагадуємо, щоб отримати компенсацію за безоплатне розміщення в вашій оселі внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, необхідно звернутися  з заявою до старости або спеціаліста в старостинському окрузі.