Посадовим особам місцевого самоврядування дозволили працювати за сумісництвом, але за певних умов

Дата: 19.08.2022 08:46

Фото без опису

Змінами зупинено на на період дії воєнного стану поширення обмеження для держслужбовців (крім державних службовців категорії "А"), посадових осіб місцевого самоврядування (крім посадових осіб, посади яких віднесені до першої - третьої категорій), за певних умов, займатися іншою оплачуваною чи підприємницькою діяльністю.

Норма стосується осіб, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати або у разі простою.

Припинити зайняття іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) чи підприємницькою діяльністю відповідно до частини другої статті 25 цього Закону зазначені особи мають протягом 15 робочих днів з дня припинення простою або закінчення відпустки.

Вказані норми уже містяться в Законі “Про запобігання корупції”.