Шановні пасічники!

Дата: 19.08.2022 10:23

Картинки С Днем пасечника (30 открыток) • Прикольные картинки и позитив

Шановні пасічники!

Новослобідська сільська рада Щиро вітає Вас із Днем пасічника! Бажає всім добра і миру, міцного здоров'я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям!

Цієї чудової серпневої пори, коли в садах дозрівають соковиті плоди, ви відзначаєте своє професійне свято.

За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників.

Пізнавайте ж ці тонкощі з притаманною українцям кмітливістю! Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід пасічників на нашій квітучій і благословенній батьківській землі!