Вакансія начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 29.08.2022 14:00

Про добір з призначення на вакантну посаду

Опис вакансії

Загальні умови

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Шоста категорія посад

Посадові обов’язки

Здійснює  керівництво  діяльністю відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради, розподіляє обов'язки між працівниками, очолює  та  контролює їх  роботу. Забезпечує ефективне виконання покладених на відділ завдань, щодо реалізації державної політики у сфері освіти, культури, молоді та спорту з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища територіальної громади. Планує роботу відділу. Вживає заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи відділу. Здійснює управління закладами освіти та культури, що знаходяться в межах Новослобідської громади і належить до сфери Новослобідської сільської ради. Координує діяльність цих закладів. Визначає потребу цих закладів, заснованих на комунальній формі власності, та подає пропозиції щодо удосконалення їх мережі відповідно до соціально-економічних та культурно-освітніх потреб за наявності необхідної матеріально-технічної, науково-методичної бази, педагогічних кадрів та ін. Сприяє навчально-методичному, фінансовому та матеріально-технічному забезпеченню цих освіти. Погоджує проекти будівництва закладів освіти, культури на території громади, сприяє їх раціональному розміщенню, контролює використання капітальних вкладень та залучених коштів. Прогнозує потребу закладів освіти, культури у педагогічних працівниках і спеціалістах, укладає угоди з освітніми закладами на їх підготовку, проводить аналіз стану підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрах освітніх закладів, бере участь у розробленні програм розвитку освіти, культури, молоді та спорту. Проводить атестацію педагогічних та керівних кадрів навчальних закладів  та закладів культури у межах своєї компетенції. Сприяє наданню працівникам пільг, передбачених законодавством, вживає заходів до соціального захисту учасників освітнього процесу. Вносить пропозиції щодо обсягів бюджетного фінансування закладів освіти, культури й спорту, які перебувають у комунальній власності, аналізує їх використання. Контролює дотримання закладами освіти державних вимог щодо змісту, рівня обсягів освітніх послуг відповідно до рівня і профілю навчання. Інформує населення про стан та перспективи розвитку освіти, культури, спорту в громаді (не рідше ніж один раз на рік).  Вносить пропозиції щодо розгляду питань, що належать до компетенції відділу, та розробляє проекти відповідних рішень сільської ради, виконавчого комітету, проектів розпорядження сільського голови. Виконує інші завдання та доручення.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7300 грн., надбавки за ранг, вислугу років, інші надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ №268 від 09.03.2006 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»

Інформація про строковість призначення на посаду

Строково, до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не пізніше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду в органі місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Заява, заповнена особова картка П-2ДС з додатками, документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти та досвіду роботи

Адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань призначення на посаду

org_nsloboda@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1.

Вища, не нижче ступеня магістра, спеціаліста

2.

Досвід роботи

На службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

4.

Інші вимоги до професійної компетентності

Знання законодавства: Конституція України; Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та іншого законодавства, що стосується роботи відділу, іншій актів, що регламентують роботу Новослобідської сільської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради.

Уміння мотивувати до ефективної професійної діяльності;

сприяння всебічному розвитку особистості;

здатність формувати плани розвитку та забезпечувати їх реалізацію;

чітке бачення своєї місії на обраній посаді.