Шановні жителі громади та сільгоспвиробникі!

Дата: 09.09.2022 08:37

Фото без описуШановні жителі громади та сільгоспвиробникі!

У зв'язку з військовою агресією рф проти України, відповідно до указів Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану», від 14.03.2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», пункту 18 статті 20 Закону України «Про Державну прикордонну службу України», статті 24 Закону України «Про державний кордон України», пункту 5 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1147, пунктів 1, 2 Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 07.09.2015 № 1075, пунктів 4, 5 Порядку здійснення координації діяльності органів місцевого самоврядування з питань додержання режимів на державному кордоні затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.1999 № 48, розпорядження Державної прикордонної служби України від 16.02.2022 № 91/0/10-22-Р «Про запровадження додаткових тимчасових обмежень», з урахуванням обстановки, з метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму.

Новослобідська сільська рада просить Вас дотримуватись слідуючих рекомендацій:

1. До закінчення воєнного стану ввести додаткові тимчасові режимні обмеження в межах громади:

1.1. Заборонити будь-яке пересування цивільних осіб в смузі місцевості вздовж державного кордону завширшки 1 км, окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.

1.2. У межах решти території контрольованого прикордонного району (до 20 км від державного кордону) заборонити :

- пересування осіб та транспортних засобів (окрім автомобілів екстреної медичної допомоги), проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21.00 год. вечора до 07.00 год. ранку;

- здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів, повітряних безмоторних засобів пересування;

- рибальство, проведення різного роду відпочинку, плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах;

- пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах (за винятком працівників відповідних установ та організацій, на яких покладено обов’язки контролю за збереженням природних ресурсів пересування та перебування яких у лісових масивах та лісосмугах здійснювати після інформування начальників підрозділів охорони державного кордону не пізніше, ніж за 2 години до початку робіт та негайного інформування після їх закінчення);

- організацію та здійснення полювання;

- носіння військової форми одягу (будь яких елементів військової форми одягу) цивільним населенням, окрім складових сил безпеки та оборони.

Будь обережні та бережіть себе!!!