У НОВОСЛОБІДСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ НЕВІДКЛАДНО СТВОРЕНА КОМІСІЯ З ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРІВ ЗБИТКІВ, ЗАПОДІЯНИХ СТИХІЙНИМ ЛИХОМ

Дата: 19.09.2022 23:38

На нараді, які відбулася сьогодні зранку, за участі членів комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій сільської ради, визначено низка питань щодо невідкладного усунення наслідків негоди.

Для ліквідації наслідків недільної негоди, яка наробила лиха у громаді, створена комісія з визначення розмірів збитків, заподіяних стихійним лихом.

Комісія почала свою роботу о 7:00 ранку.

На засіданні комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради вирішено класифікувати подію, як надзвичайну ситуацію техногенного та природного характеру місцевого рівня, визначити можливість використання місцевого матеріального резерву та звернутися до обласної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської обласної державної адміністрації про виділення матеріального резерву із обласних запасів.

Водночас напрацьовані питання щодо проведення обстежень осель, які зазнали руйнування, з метою визначення збитків, пункту обігріву, підвозу питної води та під'єднання генератора.

Разом, спільними зусиллями, ми здолаємо наслідки природної стихії!