Шановні мешканці громади, станом на 23 годину, ситуація на території громади спокійна.

Дата: 19.09.2022 23:39

Сьогодні ворог п'ять разів обстріляв громади Сумської області.Було випущено близько 80 мін та снарядів.

Зноб-Новгородська громада. О 16:40 почався обстріл з гранатометів, 33 прильоти. Попередньо - без жертв, руйнування - уточнюються.

Краснопільська громада. Після 15 години почалися обстріли різних територій громади. росіяни спершу накрили реактивною артилерією село Славгород. 15 прильотів.

Пряме потрапляння в житловий будинок мирних мешканців - це була сімейна пара пенсіонерів. Жінка і чоловік постраждали, обоє - в лікарні. Будинок зруйнований, опрацьовується питання надання іншого житла, бо їх дім відновленню не підлягає.

Також ще у чотирьох будинках є руйнування та пошкодження: уламками снарядів попробивало стіни, вибиті вікна, посічені паркани.

Після 18 години було ще три обстріли громади, 7 та двічі по 10 приходів з реактивних систем залпового вогню.

Віримо в Україну, віримо в наші Збройні сили України!

Нехай Господь Бог оберігає кожного з Вас, нашу Державу, наших захисників та захісниць!

Бажаємо всім доброї та мирної ночі!

Возможно, это изображение один или несколько человек, цветок и текст «хай швидше прийде той ранок, коли скажуть: слава богу, вйна закнчилась!»