Новослобідську громаду відвідав голова Сумської ОВА - Дмитро Живицький, голова Конотопської РВА - Тетяна СИЗОН

Дата: 20.09.2022 22:31

які оглянули пошкодження від стихійного лиха, поспілкувались з мешканцями села, разом визначились з першочерговими потребами, а саме найголовне, висловили слова підтримки мешканцям громади і запевнили, що вони не залишились сам на сам зі своєю бідою.

Роботи по налагодженню життя після стихійного лиха тривають, - з перших годин надається всебічна допомога постраждалим, залучивши всі можливі ресурси.

З обласного матеріального резерву на відновлення пошкоджених будівель та будинків для нашої громади виділено – 500 листів шифера та цвяхи.

З резервного фонду громади виділений тент.

Нагадаємо, що у нашій громаді найбільше постраждало село Ширяєве: 20 пошкоджених будинків та господарських будівель, з яких 6 – дуже сильно.

Важко навіть уявити, що стільки лиха наробила стихія, але спільними зусиллями впораємось і з цією бідою.

Відновлювальні роботи тривають.

Майже всі покрівлі житлових будинків, де це було можливо, вкриті захисною плівкою, розпочалось вкладання покрівельного матеріалу.

Відновлюється газо-, електро- і водопостачання.

Крокуємо далі!

Крокуємо разом!