Гуманітарна організація World Central Kitchen (WCK) в черговий раз надала продуктові набори для мешканців Новослобідської громади
Спільно з міжнародними громадськими організаціями, Новослобідська громада продовжує докладати максимум зусиль для забезпечення потреб мешканців громади. Громада знаходиться на кордоні з рф і віднесена до зони бойових дій.
WORLD CENTRAL KITCHEN вже 12 років спрямовує свою діяльність на ліквідацію екологічних і гуманітарних катастроф. З початком війни, за допомогою WCK, було приготовано більше 140 млн порцій гарячих страв та доставлено більше 4 млн продуктових наборів по всій країна!
І нашу громаду не оминула дана організація, бо вже сьогодні, в четвертий раз, 1557 наборів були доставлені до старостинських округів громади.
Шановні мешканці громади!
Запрошуємо Вас, завтра 06.10.2022 року, отримати продуктові набори за місцем проживання. Набори будуть видаватись із розрахунку 1 набір на домогосподарство.
Увага При собі мати ідентифікаційний номер (податковий код) . Дякуємо за порозуміння.
Дякуємо усім, хто долучився до погрузки та вигрузки гуманітарної допомоги!
Дякуємо ПП Карла Маркса - 2 за організацію доставки продуктових наборів з міста Суми.
Бажаємо усім Вам здоров'я, добробуту і мирного неба над головою.
Крокуємо разом!
Крокуємо далі до ПЕРЕМОГИ