Осінь – нелегка пора для рятувальників служби з надзвичайних ситуацій України.

Дата: 07.10.2022 14:46

Фото без описуОсінь – нелегка пора для рятувальників служби з надзвичайних ситуацій України. І це не дивно. Адже щорічно з приходом осінньо-зимового періоду значно збільшується кількість пожеж. Лише протягом січня-вересня місяця на території Новослобідської сільської ради Конотопського району сталося 9 пожеж в приватних домоволодіннях та 1 пожежа на сільськогосподарських угіддях (пшениця), яка сталася при обстрілах агресії російської федерації. Основними причинами пожеж у цей період були порушення вимог пожежної безпеки під час монтажу й експлуатації пічного опалення, електронагрівальних та газових приладів.

Ефективність використання і безпека руху пожежного автомобіля в значній мірі залежать від технічного стану його агрегатів, вузлів, систем і механізмів, що визначається якістю технічного обслуговування і ремонту.

На території Новослобідської сільської ради, згідно заходів щорічно проводиться сезонне технічне обслуговування пожежних машин по підготовці опалювального сезону в осінньо-зимовий період:

•  заміна автомобільних шин;
  • утеплення кабін і двигунів машин та перевірку справності опалювальних пристроїв;
  • заміна мастил в агрегатах і вузлах машин на зимове;
  • перевірка справності склоочисників;
  • підготовка засобів для полегшення запуску двигуна в холодний період року;
  • утворення запасу зимових сортів палива, мастила, низькозамерзаючої рідини, гумотехнічних виробів.

На даний час пожежні машини на території Новослобідської сільської ради придатні до якісного виконання гасіння пожеж.