ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІЙСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 10.10.2022 08:26

Фото без описуНЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ ПРИЗВЕЛИ ДО ЗНИЖЕННЯ ТЕМПІВ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ОСІННІХ ПОЛЬОВИХ РОБІТ НА СУМЩИНІ

Незважаючи на складні погодні умови аграрії використовують усі можливості для збору врожаю та посіву озимих культур під урожай наступного року.

Сільськогосподарськими підприємствами області обмолочено зернових та зернобобових культур на площі 258,4 тис. гектар, що становить 41% до загальної площі збирання, намолочено 1220,1 тис. тонн збіжжя, при середній урожайності 47,2 ц/га. Наразі продовжується збирання соняшнику, якого зібрано з площі 54,7 тис. гектарів (16%), намолочено 156,4 тис. тонн, при урожайності 28,6 ц/га та сої з площі 21,4 тис. гектарів (22%), намолочено 56,7 тис. тонн, при урожайності 26,5 ц/га.

Разом з цим триває посів озимих культур під урожай наступного року. Загалом посіяно 74,7 тис. гектарів озимих колосових культур, що становить 49,8% до запланованих площ та 29 тис. гектарів озимого ріпаку, що відповідає запланованим показникам.