Дата: 09.11.2022 17:25

Фото без описуЗа участі Мінагрополітики відбудеться вебінар щодо актуальних питань бронювання працівників сільгосппідприємств на період мобілізації

Всеукраїнська Аграрна Рада запрошує фахівців агропідприємств на безкоштовний онлайн-вебінар щодо актуальних питань бронювання працівників сільгосппідприємств на період мобілізації.

Вебінар організований в рамках "Програма підтримки продовольчої безпеки агровиробників", яку реалізує Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Онлайн-зустріч розпочнеться о ⏰14:00, 🗓11 листопада 2022.

🖇На заході розкажуть про законопроєкт №7687 про бронювання працівників критичних галузей економіки, рішення уряду щодо одноразового продовження строку дії відстрочки від мобілізації на 1 місяць. Також презентують функціонал «Кабінету запитів на бронювання військовозобов'язаних», розроблений разом із фахівцями Мінагрополітики за підтримки Всеукраїнської Аграрної Ради, благодійного фонду SAVE UA та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

💬Спікери:

➡️Тарас Висоцький, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;

➡️Віктор Канцурак, державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України;

➡️Аліса Палій, старший аналітик комп’ютерних систем IQusion IT.

Модератор заходу: Дмитро Кохан, заступник голови Громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада».

Усі охочі зможуть задавати запитання по темі бронювання працівників сільгосппідприємств.

🖊Посилання для попередньої реєстрації: docs.google.com