Зустрічі для співробітників служб у справах дітей

Дата: 14.11.2022 12:45

Фото без описуНа минулому тижні начальник служби у справах дітей взяла участь у ресурсно – відновлювальній зустрічі для співробітників служб у справах дітей. Основною метою заходу є профілактика професійного та емоційного вигорання в умовах війни. Протягом чотирьох днів тренери проекту навчали спеціалістів методикам стресостійкості, психо – емоційного розвантаження. Тренер – Людмила Волинець ознайомила присутніх з нововеденнями в законодавчій сфері у питаннях захисту прав дітей.

👭👫 Зустріч проходила цікаво у невимушеній атмосфері. Кожному спеціалісту вдалось познайомитись з колегами, обмінятись досвідом. Хотілось би висловити подяки організаторам Благодійному фонду «Голоси дітей» за організацію заходу на високому професійному рівні та тренерам проекту за насиченість, практичну спрямованість зустрічі, психологічну підтримку.💙💛