ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 15.11.2022 08:28

Фото без описуЛистопад - справжній провісник зими, вже після перших ґрунтовних заморозків на поверхні наших водойм з'явиться перший тонкий лід.

Малеча частенько полюбляє випробовувати такий лід на міцність, а тому нерідко провалюється в крижану воду. Ми наполегливо просимо батьків уважно стежити за своїми дітьми з настанням перших заморозків, пояснюйте дітям, що перша крига вкрай небезпечна!

Також хочемо звернутися до вчителів, вихователів аби вони пояснювали дітям про небезпеку таких зимових забав. Наголошуйте постійно їм, що ні в якому разі не можна виходити на тонкий лід.

Це стосується і дорослих, які виходять на тонкий лід порибалити. Риболовля в листопаді різноманітна, але не забувайте про свою безпеку на воді та дотримуйтеся Правил любительського рибальства за межами зимувальних ям.

Будьте пильними та бережіть себе і тоді, все буде – УКРАЇНА!