Ольга ГАРКАВЕНКО вручила ключі від квартири

Дата: 17.11.2022 08:03

Фото без опису15 листопада 2022 року сільський голова Ольга ГАРКАВЕНКО вручила такі заповітні ключі від квартири особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебувала на квартирному обліку з 2014 року.

І хоча підбір житла у зв’язку з воєнним станом дещо затягнувся, проте такі заповітні – 46,3 кв.м. були отримані і молодий юнак став власником двокімнатної квартири. Житло було придбано за кошти, отримані сільською радою як субвенцію з державного бюджету для придбання житла за рахунок грошової компенсації для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Голова сільської ради привітала юного власника квартири з такою визначною подією у його житті та побажала, щоб у новому житлі вдало склалось подальше життя парубка і в подальшому його родини.