ДОРОГА ГРОМАДО!

Дата: 17.11.2022 09:37

Фото без описуСьогодні виповнюється 5 років від дня створення нашої Новослобідської сільської об’єднаної громади!

🌹Щиро вітаю із нашим спільним святом – днем Новослобідської територіальної громади, до якого причетні усі, хто виборював право на її існування, та ті, хто щоденною невтомною працею підтримує її нині.

Згуртувавшись, ми стали єдиною спільнотою людей, здатних бути справжніми господарями на своїй землі.

У цей день хочу щиро подякувати кожному жителю громади, який вболіває за її розвиток, підтримує не лише своєю працею, а й активною громадянською позицією, усім платникам

податків, які наповнюють надходженнями місцевий бюджет, даючи громаді сили для її життєдіяльності у цих надскладних умовах, депутатам, всім працівникам громади за сумлінну працю і велику відповідальність у час, коли спільно потрібно приймати важливі рішення.

Висловлюю подяку нашим комунальним підприємствам, які продовжують працювати на належному рівні і безперебійно надають якісні послуги.

Особлива вдячність представникам старшого покоління – мудрим наставникам, які і нині не стоять осторонь проблем сьогодення.

Вітаю нашу молодь, яка сьогодні показала, що наше майбутнє у надійних руках, адже вони волонтерять, підіймають економіку, захищають свою країну.

Наша громада відзначає це свято у складний для країни час, тож саме сьогодні я хочу щиро подякувати вам, дорогі захисники, за кожний день вашої героїчної боротьби, за мужність, патріотизм та захист!

Щира вдячність волонтерам, які день у день роблять все заради підтримки воїнів та нашого населення!

Шановні підприємці, аграрії та жителі громади, дякую Вам за благодійність та щоденну допомогу нашій армії, за підтримку ближнього, за підтримку громади!

Вдячна працівникам освітніх закладів громади, які продовжували навчання дітей в таких складних умовах, і окрім цього, плели сітки для захисників, роздавали гуманітарну допомогу і на своєму "фронті" наближають ПЕРЕМОГУ. Дякую працівникам медичних закладів за невтомну працю, адже на ваші плечі впав великий тягар теперішніх викликів – спочатку «ковід», а тепер воєнний стан.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати особисті думки і погляди, вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Цього року ми не святкуємо День громади зі зрозумілих причин

В нашій країні війна... але я обіцяю вам, що попереду у нас багато свят та перемог, які ми зустрінемо під мирним українським небом на українській квітучій землі.

Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну

землю.

Тож, з нагоди Дня громади від усієї душі вітаю мешканців та гостей, бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту.

Всім Божого благословення, щастя та благополуччя, а також міцного здоров’я та родинного затишку.

Нехай процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє, панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра!

Слава Україні!