За участі Ольги Гаркавенко проведена нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради

Дата: 18.11.2022 06:33

Фото без описуЗа участі голови Новослобідської громади Ольги Гаркавенко проведена нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради, на якій було обговорено здійснення освітнього процесу в громаді. Голова громади акцентувала увагу на дистанційному навчанні в сучасних умовах. Обговорено питання безпеки учнів під час навчання.

Кожен заклад освіти Новослобідської громади отримав бокс з канцелярією. Усього 4 бокси були передані Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Вручення боксів здійснювала голова Новослобідської сільської ради Ольга Гаркавенко, яка подякувала за надану підтримку, і наголосила на тому, що попереду тільки ПЕРЕМОГА України та максимально якісне навчання і відбудова усіх сфер життя!