День працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2022 21:25

Фото без описуЩорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства.

Напередодні цього професійного свята, сільський голова Ольга Гаркавенко та голова Конотопської РВА Тетяна Сизон, привітали працівників сільськогосподарських підприємств громади.

🌾Шановні аграрії!

Дорогі трудівники сільського господарства, наші герої хліборобської ниви!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, завдяки невтомній праці яких, ми маємо потужний ресурс для розвитку та процвітання.

Дякуючи вашій наполегливій праці та умілому господарюванню - в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

У цей складний для України час, на ваших плечах хліборобів, лежить велика відповідальність за продовольчу безпеку нашої країни й за забезпечення всебічної допомоги нашим захисникам.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями наші родючі землі, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу.

Дякуємо вам за самовіддачу та звитяжну хліборобську працю!

Бажаємо, щоб ви працювали під мирним українським небом і були щасливі тут на рідній українській землі!

Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків!

Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток й добробут, а в серці кожного – віра в те, що світло завжди переможе темряву і все буде Україна! 🇺🇦

🇺🇦Слава Україні!🇺🇦