Пройшла робоча нарада зі старостами, керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів громади, з питань забезпечення життєдіяльності громади

Дата: 21.11.2022 19:54

Фото без описуСьогодні пройшла робоча нарада зі старостами, керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів громади, з питань забезпечення життєдіяльності громади.

- Обговорили питання щодо роботи пунктів незламності (обігріву) для населення на території громади. На випадок довготривалого відключення світла в пунктах незламності буде доступний мобільний зв'язок та інтернет, підзарядка мобільних пристроїв, а також теплий чай та кава.

- Контроль за станом доріг, розчищення їх від снігу, посипання протиожеленою сумішшю на території громади.

- З метою заощадження електроенергії обговорили наступний режим роботи з понеділка до п'ятниці: з 7.30 до 16.00 Перерва 12.00 до 12.30

- Встановити контроль за дотриманням температурного режиму у закладах та дозавезення дров для їх опалення.

- Розподіл гуманітарної допомоги ООН ( мука) між населенням громади.

- Зробили моніторинг щодо забезпечення деревиною паливною населення громади. Станом на 21 листопада завезено 296 м.куб, що становить 74 домогосподарства.

Очільниця громади Ольга Гаркавенко наголосила на постійному моніторингу всіх необхідних заходів, проблемних питань, які забезпечують успішну роботу закладів соціальної сфери в умовах опалювального сезону 2022-2023 рр та населення громади. Вона зазначила, що цей сезон кардинально відрізняється від усіх попередніх, тому необхідно зараз усім і кожному бути готовим до якнайшвидшого вирішення будь-якого проблемного питання, що виникає.

За результатами наради були надані відповідні доручення.