БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НАЦІОНАЛЬНА АГЕНЦІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "ЗДОРОВІ"

Дата: 22.11.2022 08:00

Фото без описуСьогодні 21 листопада БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НАЦІОНАЛЬНА АГЕНЦІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "ЗДОРОВІ" https://www.facebook.com/NationalAgencyZDOROVI/надала КНП Новослобідської сільської ради "Амбулаторії загальної практики сімейної медицини" гуманітарну допомогу у вигляді медичних препаратів та медичних виробів.

Ми висловлюємо щиру подяку агенції за надання гуманітарної допомоги , вона будет сприяти створенню резервів лікарських засобів та медичних виробів на випадок ускладнення ситуації в нашій громаді. Та завдяки вашій допомозі мешканці нашої громади зможуть отримати якісну медичну допомогу!

Висловлюємо подяку за ваші добрі справи, що в такий важкий для всіх людей час, ви знаходите можливість допомагати всім хто потребує допомоги!

🧡Дякуємо за вашу турботу та підтримку!🧡