Книжкові виставки присвячені вшануванню пам'яті жертв голодомору

Дата: 25.11.2022 16:44

Фото без описуГолод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Народ України пам’ятає сторінки свого життя і варто робити все, щоб нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

В комунальному закладі "Новослобідська публічна бібліотека" та її філіях оформлені книжкові виставки присвячені вшануванню пам'яті жертв голодомору, на яких можна ознайомитись із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору в нашому краї.