УТВОРЕНО ШТАБ З КООРДИНАЦІЇ РОБОТИ ПУНКТУ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 02.12.2022 06:38

Фото без описуРосійська федерація продовжує завдавати масованих ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури України. Саме тому, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, започатковано новий Всеукраїнський проєкт підтримки людей – «Пункти Незламності». Їх створюють по всій Україні на випадок зникнення електроенергії, зв'язку, інтернету, щоби люди могли там обігрітися, зарядити телефон тощо.

❗️Про облаштування Пункту Незламності та його функціонування в Новослобідській громаді йшла мова на засіданні

Штабу для координації роботи Пункту Незламності та Пунктів обігріву.

На засіданні визначено, що Пункт Незламності знаходиться за адресою село Мазівка пров. Садовий, 2, де забезпечено чергування.

Приміщення, де розташований Пункти Незламності, не залежить від газу, а опалюються котлом на твердому паливі, забезпечений генератором, в наявності достатня кількість пального. Підключення генератора виконується згідно з правилами експлуатації, з дотриманням вимог протипожежної безпеки. В наявності запаси питної та технічної води, аптечка, чай, сухпайки, подовжувачі, одноразовий посуд.

Під час довготривалого перебування відвідувачі можуть розміститись в кімнатах, які обладнані ліжками, простирадлами та тумбочками.

В кожному старостинському окрузі облаштовані Пункти Обігоіву (тимчасового перебування на випадок надзвичайної ситуації).

📌Всі Пункти забезпечені :

✔️опаленням;

✔️тарою для питної води;

✔️генераторами;

✔️павербанком на сонячному освітленні;

✔️подовжувачами;

✔️чайниками, чаєм, однаразовим посудом, серветками;

✔️аптечкою.

За пунктами визначено відповідальних особ, які координують роботу відповідного пункту та надають всю необхідну допомогу та підтримку.

На даний час, ситуація з подачею електроенергії в громаді більше спрогнозована, до графіків пристосовуємось в домашніх умовах.

Опалення в будинках газове або дровяне.

⚡Кляті сусіди думають, що зламають нас, а ми стаємо тільки сильнішими і згуртованішими, бо їхня темрява ніколи не здолає світло в наших душах!🇺🇦