Дата: 02.12.2022 06:54

1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за який тоді проголосували 346 народних депутатів.

📍 Тоді, 1 грудня 1991 року, 90,32 відсотки виборців дали ствердну відповідь на запитання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?».

☝️ Не було жодного регіону, жодного населеного пункту, де ідея незалежності України не знайшла б підтримки більшості громадян.

👇 Гортайте зображення, щоб дізнатися найцікавішу інформацію про Всеукраїнський референдум!

Ми мусимо знати нашу історію здобуття Незалежності!