Дата: 03.12.2022 05:37

Фото без опису3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження на нашій землі великого сина українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди. Він і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу.

Видатний український філософ-містик, богослов, поет та педагог був чи не найцікавішою постаттю історії українського духу.

В філософії Григорія Сковороди головним постає передавання внутрішнього досвіду, зображення шляху на «переображення» серця до вищої духовності.

Григорій Сковорода весь час, який відпустила йому доля, шукав істину. Ми маємо щасливу нагоду пройтися стежками його життя, перечитати сторінки його творів, долучитися до його мудрості, світлого поетичного слова завітавши до комунального закладу "Новослобідська публічна бібліотека" та її філій.

Про життя українського Сократа, богослова, поета, композитора можна дізнатися з книг представлених на книжкових виставках, а також

пропонуємо послухати вірші і байки Григорія Сковороди.