3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів.

Дата: 03.12.2022 05:40

Фото без описуЦя подія спрямована на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав, благополуччя, реалізації їх прав та усвідомлення того, які переваги має залучення цих людей до участі в різноманітних галузях. Цей День також повинен надавати нового імпульсу діяльності, направленої на досягнення головної мети, яка полягає у забезпеченні повної реалізації інвалідами своїх прав людини на основі справедливості та їхньої участі у житті суспільства. З нагоди цієї дати організована діюча виставка творчих робіт людей, які знаходяться на обслуговуванні у КЗ «Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради. Роботи які представлені, були зроблені з добром у серді та теплом в душі та надією на скорішу перемогу і мирне небо над нашею країною.

Прийміть наші щирі вітання з побажанням широких можливостей і невичерпних сил, благополуччя вдома, спокою в душі, мирних ранків та вечорів.