Дата: 03.12.2022 05:43

Фото без описуЩороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Ця дата покликана згуртувати сили для допомоги своїм співгромадянам, що потребують особливої уваги. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити, адже люди з інвалідністю, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про людей з особливими потребами, а кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива наша підтримка.

Ми дякуємо всім, хто опікується такими людьми, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає їм забувати про труднощі, а серце кожного з них наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, спеціалісти сільської ради завітали до сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та вручили продуктові і гігієнічні набори.

Від усього серця бажаємо Вам, найвідважнішим громадянам, міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру, а всім нам — побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи.