9 грудня 2022, у Міжнародний день боротьби з корупцією

Дата: 10.12.2022 09:39

9 грудня 2022, у Міжнародний день боротьби з корупцією, для закладів освіти Новослобідської громади КУ «Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників» та відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Новослобідської сільської ради провели онлайн-захід на тему: «Корупційні ризики та доброчесність у сфері освіти».

💥Інформаційний захід проводився з метою розширення поняття педагогів про важливість дотримання доброчесності та протидії корупції в освітньому закладі. Педагогам розповіли про корупційні ризики у дошкільній та загальній середній освіті та надали загальні рекомендації для їх мінімізації, враховуючи результати аналітичного дослідження НАЗК спільно з Програмою «U-LEAD з Європою».

😎 Розповіли про освітню доброчесність як складову культуру освітнього закладу та презентували 15 кроків для розвитку та досягнення доброчесності у сфері освіти.

☝️ Підводячи підсумок, учасники заходу зазначили, що освіта формує наше суспільство та державу, зокрема і майбутню, тому сьогодні дуже важливо створити доброчесне освітнє середовище у закладах освіти, вільне від корупційних ризиків.