ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ АГРІ-ФУД БІЗНЕСУ

Дата: 15.12.2022 11:50

ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ АГРІ-ФУД БІЗНЕСУ

Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє, що Сумською торгово-промисловою палатою представлено одну з частин серії дайджестів грантових можливостей, розроблених у рамках діяльності консорціуму «Інформаційно-логістична платформа з Агріфуд ваємодія України», членом якого є Сумська торгово-промислова палата.

У дайджесті представлені можливості отримання професійної консультаційної підтримки та залучення коштів, які можуть бути спрямовані на придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, потрібних для виробництва або переробки на підприємстві; орендування, ремонтування чи облаштування приміщень; створення додаткових робочих місць; придбання сировини для виробничого процесу; перевезення обладнання, персоналу; розвитку експорту (ліцензування, дозволи, пошук нових зовнішніх ринків тощо); закупівлю розхідних матеріалів для бізнесу; інші необхідні для адаптації у військовий час заходи.

Подані у дайджесті можливості спрямовані на такі категорії як мікро та малі підприємства, які постраждали від війни, релокувалися та/або працюють у ряді областей, у тому числі й Сумській; агробізнес, власницями якого є жінки, які зазнали втрат від російської агресії; МСП, фермерські та особисті селянські господарства в сфері виробництва продукції молочного тваринництва (ВРХ).

Переглянути дайджест можна за посиланням