Електронні послуги

Дата: 17.01.2023 10:59

Електронні послуги

Фізичні, юридичні особи, землевласники, землекористувачі можуть отримати адміністративні онлайн – послуги, що доступні на сайті Держгеокадастру у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи.

За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема:

Електронні послуги, доступні після авторизації в особистому електронному кабінеті:

• відомості Державного земельного кадастру;
  • витяг з технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення;
  • надання інформації про суб’єкта речового права у ДЗК;
  • надання довідки про осіб, що отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у ДЗК;
  • видача відомостей з документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою;
  • витяг з реєстру інженерів-землевпорядників.

Електронні послуги, доступні без авторизації:

• видача витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників;
  • видача витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-геодезистів;
  • видача дубліката кваліфікованого сертифіката сертифікованого інженера – землевпорядника;
  • прийняття рішення про видачу кваліфікованого сертифіката сертифікованого інженера-землевпорядника;
  • видача витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  • подання заяви про надання доступу до ДЗК;
  • перевірка витягу з реєстру інженерів – землевпорядників, інженерів- геодезистів, оцінювачів;
  • перевірка протоколу перевірки XML.

Наразі ефективно функціонує автоматизована видача витягів з технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів.

Аналогічний функціонал розроблено та запроваджено з 21.10.2022 року для автоматичного формування та видачі витягів із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів програми забезпечення Державного земельного кадастру.

Функціонал щодо автоматичного формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів програмним забезпеченням Державного земельного кадастру надасть можливість значно скоротити час землевласників, землекористувачів та орендарів земельних ділянок Новослобідської сільської ради на отримання витягу із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів.

Але слід зазначити, що автоматична видача витягів з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів можлива виключно по тих населених пунктах, відомості про нормативну грошову оцінку яких внесено до відомостей Державного земельного кадастру.