Кабмін ухвалив новий порядок бронювання військовозобов’язаних

Дата: 02.02.2023 03:07

Як повідомляє Міністерство економіки України, також визначено критерії, за якими визначатимуть підприємства, установи і організації, критично важливі для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.

Працівники таких підприємств віднині підлягатимуть бронюванню.

Згідно Порядку бронюванню підлягають керівники та заступники, а також 50% від кількості (на дату подання списку) військовозобов'язаних працівників підприємств, що підпадають від визначені критерії. Більше про це — в інфографіці.

Запровадження нового Порядку дозволить виконати два ключових для країни завдання. По-перше, забезпечити обороноздатність країни, зберегти та посилити потенціал ЗСУ. По-друге, гарантувати стабільну роботу економіки, — зазначила Перший віцепрем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Деталі: https://cutt.ly/Y9GDDGg