Постановою Кабінету Міністрів України затверджений новий Порядок бронювання військовозобов’язаних.

Дата: 02.02.2023 03:09

Фото без опису

Згідно з новим Порядком бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану підприємства, установи й організації, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, в разі наявності обґрунтованої потреби можуть забронювати 50% військовозобов’язаних працівників, чи більше.

Відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, які були надані військовозобов’язаним рішеннями Міністерства економіки до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який вони надані.

ℹ️Звертаємо увагу, що відтепер у разі наявності у підприємства мобілізаційного завдання (замовлення), воно має звернутися до органу, що його встановив.

🔸Докладніше: https://bit.ly/3XSinZm