Про програму підтримки українських ММСП в галузі молочного скотарства

Дата: 03.02.2023 10:42

Про програму підтримки українських ММСП в галузі молочного скотарства

Асоціація виробників молока у співпраці з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО розпочинає реалізацію проєкту «Підтримка ММСП молочного напряму (виробництво молока) у забезпеченні продовольчої безпеки України», який триватиме до травня 2023 року.

Метою проєкту є підтримка та зміцнення стійкості українських сільськогосподарських мікро, малих та середніх підприємств (ММСП), які є виробниками молока. Проєкт націлений на постачання українським ММСП, виробникам молочної продукції, профілактичних та лакувальних ветеринарних препаратів та вакцин, необхідних для запобігання скороченню поголів’я великої рогатої худоби, покращення здоров’я тварин, підвищення продуктивності дійних корів для виробництва якісного молока внутрішнього споживання.

Із серпня 2023 року розпочинається впровадження цілей проєкту, зокрема:

отримання, розподіл та доставка гуманітарної допомоги – профілактичних і лікувальних ветеринарних препаратів від компанії Zoetis;

проведення навчально-інформаційних та консультаційних онлайн-навчань на платформі Zoom для керівників і фахівців ММСП, фермерських та особистих селянських господарств у сфері молочного тваринництва.

Цільові регіони проєкту – Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська та Полтавська області.

Щоб доєднатися до проєкту, потрібно заповнити форму за посланням: https://bit.ly/3wvjXVt

Офіційна сторінка Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО на Facebook: https://www.facebook.com/usaid.agro