Дарування книг бібліотекам — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення бібліотечного фонду
Дарування книг бібліотекам — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення бібліотечного фонду, це безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Приємно,що і сьогодні збереглася ця добра традиція.
Сьогодні ми висловлюємо подяку за подаровані книги голові Новослобідської громади ГАРКАВЕНКО О. О. і запрошуємо користувачів до бібліотеки, щоб прочитати ці книги.
ІРИНА ГОВОРУХА "ПЛАХТА".
«Плахта» – це книга-сповідь. Розповіді про побачене та пережите мешканцями Чернігова, Бучі, Гостомеля, Ірпеня, Бородянки, сіл Київської та Чернігівської областей. Понад 250 інтерв’ю про окупацію та укриття в погребах без тепла й світла. Книга про віру, мужність, відвагу. Великі здобутки і непоправні втрати. Кохання та відчай. Непохитну любов до рідної землі. Війна не має уявлення про сумління та честь. Не знає любові й милосердя. Війна – злобива і мстива божевільна тітка. І якщо ми її не зупинимо, то невдовзі вона зупинить усіх нас.
«Цю книгу я почала писати на десятий день війни. Вона складається з уламків, фрагментів та уривків фраз. Із тваринного страху, розпачливого болю та відчаю. Віри й зневіри.
На її сторінках не буде відтворення бойових дій, подробиць ворожих атак і розвідувальних операцій. Лише історії звичайних українців, далеких від війни. Багатодітних і бездітних жінок. Пенсіонерок та зовсім юних дівчат. Розповіді бухгалтерів, учителів молодших класів, кухарів, майстрів манікюру та інженерів...»
ВОНИ ЗМІНИЛИ СВІТ. ВИДАТНІ ЖІНКИ УКРАЇНИ
За що княгиню Ольгу шанують в усьому світі? Чи правда, що британська королева Єлизавета ІІ — нащадок київської князівни Анни? На що зважився могутній володар Османської імперії заради Роксолани?.. Ця книжка про найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Особисті історії мудрих правительок, меценаток і геніальних мисткинь — незламних, талановитих, особливих своєю силою духу жінок, успіх яких надихає і сьогодні.