Первоцвіти занесені до Червоної книги України.

Дата: 07.03.2023 09:20
Кількість переглядів: 1996

Фото без описуЛише квіти живуть по-справжньому. Живуть відраховані ним дні так відчайдушно кольору, ніби розуміють краще людей швидкоплинність життя. Квіти – символ самого життя. Вони, як і люди, народжуються, живуть і вмирають. Але за своє коротке життя вони встигають принести нам так багато радості просто від споглядання їх краси, крихкості і досконалості. Первоцвіти, які ви бачите на картинці, можна побачити в нашій місцевості. Зараз, нажаль, у нас обмежена можливість завітати до лісу, у зв’язку з перебуванням нашої громади в зоні бойових дій, що збереже їм життя.

Підсніжник складчастий, підсніжник звичайний (білосніжний), цибуля ведмежа (черемша), всі види сон-трави, тюльпан дібровний, проліски дволистий та сибірський, конвалія, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, шафран весняний, – це далеко не повний перелік первоцвітів. Усі ці рослини знаходяться на межі зникнення.

Німецький філософ XIX століття, який створив систематичну теорію діалектики Геóрг Вільге́льм Фрі́дріх Гéгель сказав: «Там де вироджуються квіти, не може жити людина»