Шановні голови громад 14 березня відбудеться семінар на тему: «Проблемні питання бронювання працівників аграрної сфери»

Дата: 14.03.2023 07:45

Фото без описуПовідомляємо, що 🗓14 березня 2023 року о ⏰14 год. 00 хв. у онлайн-форматі відбудеться семінар, організований Міністерством аграрної політики та продовольства України, на тему: «Проблемні питання бронювання працівників аграрної сфери».

Мета веб-семінару – надати відповіді на запитання, що стосуються Порядку бронювання військовозобов’язаних для підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу.

Взяти участь у зазначеному заході можуть всі бажаючі, доєднавшись до веб-семінару на YouTube каналі ПроLAND за наступним посиланням:

bit.ly/421eHqM

Під час трансляції можна поставити запитання у коментарях, відповідь на яке буде надано в ефірі.