ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 14.03.2023 12:44

Фото без описуДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Рішенням 24 сесії 8 скликання від 28 лютого на території громади заборонено проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше як 30 (тридцять) сантиметрів в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку.

На території сільської ради (колишні Князівська та Мазівська), в місцях проходження підземних магістральних кабельних ліній електрозв’язку, заборонено проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше ніж 30 см, в тому числі: заміна опор, підключення до житлових будинків водогонів та інших підземних комунікації, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів, розрівнювання ґрунту землерийними механізмами, розпалювання вогнища, буріння свердловини, виконання різного роду робіт, пов’язаних з розкриттям ґрунту.

Перед початком будь-яких робіт потрібно погоджувати з ТОВ «АТРАКОМ» проектну документацію і одержати технічні умови на виконання робіт.

Для цього вам потрібно звернутися письмово як до відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради так і до лабораторії № 62 по вулиці Шишкарівській, 11 в  місті Суми за тел./факсом (0542)771-649, або зателефонувати на один з мобільних телефонів – (067)405-42-54, (067)405-42-44, (067)462-25-82, (067)405-45-97, (099)002-85-71, (050)763-17-21, (050)763-41-25.

Отримавши дозвіл на виконання робіт, за три доби до їх початку, обов’язково викликати представника ТОВ «АТРАКОМ».

За порушення Правил охорони ліній зв’язку, згідно статей 188, 360 Кримінального Кодексу України, винні притягуються до кримінальної відповідальності.