Новослобідська громада
Конотопський район Сумської області

Відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення та напрацювання організаційно-правових механізмів удосконалення роботи комунального сектора лісової галузі Сумської області.

Дата: 17.03.2023 08:12
Кількість переглядів: 159

Фото без описуПід час минулого зібрання керівництву ОКАП «Сумиоблагроліс» було запропоновано надати проєкт першого етапу реформування підприємства та інформацію про виконання виробничо-економічних показників в цілому і в розрізі дочірніх підприємств за 2020 та 2021 роки.

Тож керівник підприємства Олександр Будник розповів, що проведено перший етап роботи в рамках реформування ОКАП. Таким чином заплановано з 18 дочірніх підприємств зробити 13. Будуть об’єднані Сумський та Білопільський, Охтирський та Великописарівський, Липоводолинський та Недригайлівський, Конотопський та Буринський, Кролевецький та Путивльський агролісгоспи. Всі інші залишаться окремими одиницями. Економія коштів через злиття цих підприємств за рік становитиме понад 8 млн грн. «Що стосується принципів об’єднання підприємств, то рішення приймалося індивідуально по кожному, враховуючи їх специфіку, на основі комплексу показників діяльності лісогосподарських підприємств», - зазначив Будник.

За його словами, окрім процесу реформування підприємство продовжить роботу над оформленням правовстановлюючих документів на право постійного користування землями лісового фонду по ОКАП «Сумиоблагроліс».

Голова робочої групи Вадим Лисий наголосив на очевидності того, що сьогодні стан ведення лісового господарства потребує адаптації до сучасних запитів.

«Реформування передбачає оновлення нормативно-правової бази, збільшення фінансування, узгодженості дій ОКАП «Сумиоблагроліс» та місцевої влади, чіткого розподілу повноважень, формування фінансово стійких та конкурентоспроможних лісогосподарських підприємств. Всі ми розуміємо, що цей процес довготривалий, але треба якомога пришвидшити його і ретельно прорахувати всі економічні показники в рамках реформи лісової галузі, що наразі триває в Україні», - акцентував Вадим Лисий.

Заступник голови робочої групи Микита Баня порушив питання ефективного менеджменту та економічно-фінансової складової лісгоспів. Зокрема, зупинився на скороченні адміністративних витрат, пришвидшенні прийняття та реалізації управлінських рішень.

На наступне засідання члени робочої групи рекомендували Олександру Буднику надати інформацію про діяльність підприємства за перший квартал поточного року, проєкт штатного розпису об’єднаних дочірніх підприємств та економічне обґрунтування наступних етапів реформування.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам наш сайт?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь