Дата: 21.03.2023 08:46

Фото без описуГендерна рівність – невіддільний аспект прав людини та цінностей демократичної держави. Україна визначила гендерну рівність як важливий пріоритет державної політики для забезпечення розвитку країни.

Саме тому працівники сільської ради долучились до навчання та підвищили рівень професійної компетентності у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на базі Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації (дистанційно).

Протягом навчання розглянуто історичні засади гендерної теорії, питання щодо правового регулювання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні, державна політика в сфері протидії торгівлі людьми. Набуті знання будуть використані для ідентифікації проявів гендерної дискримінації з метою їх мінімізації та подолання негативних наслідків.