Увага! Увага! Увага!

Дата: 30.03.2023 06:51

Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе🙂💐 Розпочинаємо щорічний двоетапний дистанційний пісенний конкурс "Материна пісня".💐🙂

☝️ Всі умови проведення Конкурсу прописані в Положенні👇

☝️Початок конкурсу з 01.04.2023 по 25.04.2023🙂

💐 ПОЛОЖЕННЯ 💐

ПРО ЩОРІЧНИЙ ДВОЕТАПНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ПІСЕННИЙ КОНКУРС «МАТЕРИНА ПІСНЯ» НА ТЕРИТОРІЇ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Загальні положення

1.1. Щорічний двоетапний дистанційний пісенний конкурс «Материна пісня» на території Новослобідської сільської ради (далі - Конкурс) започаткований Новослобідською сільською радою (далі – Засновник).

1.2. Організатором конкурсу є відділ освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради (далі – Організатор).

2. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Головною метою Конкурсу є збереження та популяризація творчої спадщини, розвиток творчості аматорів, вшанування жінки-матері оспіваної в піснях.

2.2. Завдання Конкурсу:

2.2.1. Активізація діяльності клубних закладів Новослобідської сільської ради у розвитку співу.

2.2.2. Залучення молоді до виконання пісень про матір.

2.2.3. Виявлення та розкриття творчих здібностей аматорів естрадного, фольклорного та інших співів.

2.2.4. Стимулювання творчої діяльності вокалістів.

2.2.5. Підвищення майстерності аматорів вокалістів.

3. Підготовка та порядок проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться щорічно дистанційно у два єтапи: І етап середина квітня, ІІ етап дистанційний гала концерт з переможців конкурсу в День Матері.

3.2. Дати визначаються Організатором.

3.3. У разі потреби, за поданням Організатора, Засновник має право вносити в установленому порядку зміни до Положення про щорічний двоетапний дистанційний пісенний конкурс «Материна пісня» на території Новослобідської сільської ради (далі – Положення).

3.4. Учасники Конкурсу представляють конкурсну програму публічно.

3.5. Порядок виступу учасників Конкурсу визначається Організатором.

3.6. Для участі у Конкурсі учасник повинен надати анкету-заявку встановленого зразка (додається) за 15 днів до дати проведення Конкурсу.

3.7. Заявки на участь у Конкурсі надсилати за адресою: 41530, село Нова Слобода, вул. Першотравнева, 3, Сумська область, тел.(05442) 5-45-20, 5-51- 16, Е-mail: kyltura_sloboda@ukr.net, або за допомоги електронної анкети

4. Умови проведення Конкурсу

4.1. До Конкурсу запрошуються окремі виконавці, учасники вокальних та фольклорних ансамблів з території Новослобідської сільської ради.

4.2. Конкурс проводиться у різних вікових категоріях:

4.2.1 Міні-молодша (3 - 6 років);

4.2.2 Молодша дитяча (7 – 9років);

4.2.3.Середня дитяча (10 – 13років);

4.2.4.Старша дитяча (14 – 17років);

4.2.5.Молодіжна (18 – 25років);

4.2.6.Старша (26 років і старше).

4.3. До конкурсу допускаються будь які види вокалу (народний вокал (в тому числі і фольклор), естрадний вокал, академічний вокал (в тому числі і академічний колективи).

4.4. Конкурсна програма учасників повинна включати дві пісні про матір.

5. Робота Журі та критерії оцінювання конкурсних програм

5.1. Оцінку конкурсних програм учасників Конкурсу здійснює Журі щорічного двоетапного дистанційного пісенного конкурсу «Материна пісня» на території Новослобідської сільської ради (далі - Журі).

5.2. Склад Журі затверджується Засновником Конкусу окремим розпорядженням.

5.3. До участі у роботі Журі залучаються провідні фахівці галузі, експерти з вокалу.

5.4. Оцінка Конкурсного виступу здійснюється за 10 бальною системою за такими критеріями:

5.4.1. Відповідність твору тематиці Конкурсу.

5.4.2. Рівень виконавської майстерності.

5.4.3. Рівень володіння вокалом.

5.4.4. Зовнішній вигляд.

5.5. Переможцем Конкурсу в кожній віковій категорії вважається учасник, який набрав найбільшу сумарну кількість балів.

5.6. Журі має право розділити звання переможця між учасниками Конкурсу, які за свій виступ набрали однакову кількість балів (відповідно І, ІІ, ІІІ місцю) або не надавати його жодному.

5.7. При рівному розподілі голосів, голос голови Журі вважається вирішальним.

5.8. Оскарження рішення Журі здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

6. Підсумки Конкурсу та відзначення переможців

6.1. У кожній віковій категорії переможці Конкурсу визначаються згідно рішення Журі і нагороджуються Дипломами відповідно І, ІІ, ІІІ ступеня і пам’ятними сувенірами та рекомендуються для участі в другому етапі Гала - концерті.

6.2. Інші учасники нагороджуються Дипломами за участь у Конкурсі.

6.3. У кожній віковій категорії Конкурсу Журі має право, при потребі, встановлювати заохочувальні чи інші відзнаки для учасників «Надія фестивалю», «Приз глядацьких симпатій», «Наймолодший учасник конкурсу», «Автентичний спів» тощо, з врученням Дипломів та пам’ятних сувенірів.

6.4. Учасники, які стали переможцями Конкурсу та відзначені Дипломами і пам’ятними сувенірами, повинні подати ксерокопію паспорту та ксерокопію довідки про ідентифікаційний номер з Єдиного Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів; для неповнолітніх – ксерокопію свідоцтва про народження разом з вищеперерахованими документами одного з батьків.

7. Фінансові умови Конкурсу

7.1. Конкурс є некомерційним заходом і вступний внесок не передбачений.

7.2. Витрати на відрядження учасників Конкурсу несуть відряджаючі організації, безпосередньо самі учасники Конкурсу, їх батьки чи спонсори.

7.3.Кошторис Конкурсу складається, затверджується і виконується Організатором окремим наказом.

7.4. Оплата членам Журі за виконання своїх обов’язків не передбачається.

7.5. Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок:

7.5.1. Коштів місцевого бюджету.

7.5.2. Інших джерел та надходжень, не заборонених чинним законодавством (спонсорських коштів, внесків підприємств, організацій, доброчинних внесків окремих осіб).