У вівторок, 4 квітня 2023 року, пройде Всеукраїнський радіодиктант про мінну безпеку на «Українському радіо»

Дата: 03.04.2023 07:29

Возможно, это изображение собака и текстВсеукраїнський радіодиктант про мінну безпеку пройде на «Українському радіо»

🔹 У вівторок, 4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

🔹 Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.

🔹 Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), МОН, ДСНС та Центр з протимінної діяльності об'єдналися, щоб провести диктант «Спільно до безпеки».

🔹Диктант звучатиме на хвилях «Українського радіо». Текст прочитає Михайло Карпань, актор, що озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

О 14:40 в етері «Українського радіо» відбудеться розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

О 15:00 розпочнеться написання диктанту.

За інформацією Комітету з питань освіти, науки та інновацій

Детальніше: https://www.rada.gov.ua/news/razom/234863.html