Сьогодні ми переживаємо вже 404 день війни.

Дата: 04.04.2023 07:27

Фото без опису💙💛 24 лютого 2022 року, близько 5 години ранку, росія розпочала війну з Україною. 🥺😢Війна – це найгірше, що може бути серед людей, бо вона забирає найцінніше – життя, війна вбиває, руйнує, приносить горе і сльози.

🇺🇦 Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Визволення півночі держави та стійкість України загалом були забезпечені, зокрема, завдяки багатьом звичайним людям, які допомагали Силам оборони і безпеки. Це – волонтери, журналісти, транспортники і багато інших, хто забезпечував оборонців, допомагав людям, викривав позиції окупанта, привертав увагу всього світу.

💙💛 Сьогодні ми відзначаємо першу річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників.

Рік назад окупанти залишили прикордонні села Новослобідської сільської ради.

Річниця початку визволення українських територій – це свідчення вражаючих успіхів наших сил оборони в бою зі значно переважаючим та добре озброєним противником, безпрецедентної сили духу Українського народу, його стійкості, сміливості, єдності у боротьбі з підступним ворогом.

☝️💙💛Сьогодні по закладам культури Новослобідської сільської ради були оформлені тематичні фотовиставки, пройшли художні читання. На базі КЗ "Новослобідський сільський будинок культури" відбувся захід до першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників "Хвилини спогадів очевидців", під час якого місцеві жителі громади поділились своїми спогадами, як все починалося рік назад, звучали сучасні вірші про війну, організован куточок "Нескореним воїнам", які віддали своє життя за вільну Україну, з Новослобідської громади, покладені квіти до пам'ятного знаку "Нескореності" в с. Нова Слобода.

За цей рік кожен з нас переживає сьогодення на власний розсуд: хтось почав писати вірші,оповідання, малювати,надавати психологічну та фізичну підтримку, займатись волонтерством тощо. Але всі ми вірили і віримо в найкраще- в Перемогу!🌿🇺🇦

🇺🇦Про що мріють всі українці сьогодні? Так, про ПЕРЕМОГУ! Найзаповітніше бажання усіх українців сьогодні - жити під мирним небом. Ми віримо в те, що ця наша мрія здійсниться обов'язково!

💙💛 Загадаю бажання, найдорожче у світі!

Щоб настав Мир в країні і не гинули діти,

Щоб під небом блакитним колосилися ниви,

Щоб всміхалися люди й жили дружно, щасливо.

Щоб не плакали мами у журбі над синами,

Перемога настала в боротьбі з ворогами.

Щоб старенькі в достатку свій вік доживали,

Щоб і пісня, і слово українські звучали.

Щоб країна розквітла, незалежна і вільна!

Хай здійсниться бажання це моє неодмінно!💛💙